9 Ağustos 2015 Pazar

İçim Koreli Dışım Çinli!

Bu nasıl başlık oldu bende anlamadım. Çok şükür Türküm elbette ama şuanki durumumu çok iyi özetliyor başlığım.

Bendenizin içinde yıllarca Kore'ye gitme hayali var biliyorsunuz. Yakınından geçtim yine gidemedim. Bir ara gidecek gibi oldum yine gidemedim.
Tamm heh şimdi oldu diyorum ıhhh gene olmuyor. :D

Korecem idare eder, Kore yemeklerinide artık kendim yapıyorum. Ayy hatta geçen bir bulgogi yapmışım offf offff bu kadar mı leziz olur!

Şimdi söyleyin bana bu durumda ben yine nasıl Çin'e gidiyorum? :D

6 Eylül'de yine Çin'e uçuyorum. 5 yıl kadar kalma planım var ama planlarımdaki seneler hiçbir zaman tutmuyor. Şuan 1 yıl hayırlısı ile oradayım diyeyim. Güncel paylaşımlar yapabilirsem ne durumda olduğumu merak edenler görecektir. (Çin'de blogspot yasak olduğu için aktif instagram kullanacağım. Gitmeden evvel hesabımı şuralara bir yere iliştiririm helallik isterken ^-^)

Ne için gidiyorum? Okumak için gidiyorum yine. Okumaya doymuyorum evet. Geç başlayınca insan okumaya haliyle doymuyor.
Kore'ye yakınım yine ama yine geçemeyebilirim. Maddi imkanım el verdikçe o da belli olacak.
Ha biri derki ben Kore'de yaşıyorum kardeşim gel misafirim ol uça uça gelirim. :D Ben de Çin'e beklerim aynı şekilde...

Durum böyle olurken gönlü Kore diyip şartları Çin'e uyanada İçi Koreli Dışı Çinli denmezde ne denir? :)

***Çin'e gideceğim içinde mutluyum tabii ki. Sosyal medyada yalan yanlış haberler paylaşıla dursun ben Çin'in o mükemmel manzarasının ve doğasının tadını çıkaracağım yine yeniden!

YOSEİ ;)

1 yorum:

  1. Ne güzel ya, en azından oralara gidebiliyorsun :) Benim de sürekli Kore planlarım iptal oluyor. Bi sene tam oluyo derken Amerika'ya gitmem gerekti, bi sene bambaşka bir sorun çıktı... Bu sene gideyim dedim bu sefer de virüs meseleleri patlak verdi :D Bu işin sonu nereye gidecek hiç bilemiyorum, bir başka bahara artık :D

    YanıtlaSil